0
K pokladně
Dětský klubBenjamínek
Šetříme čas a peníze
maminkám i tatínkům
Objednejte s doručením na NE–ČT 10:00–16:00 a dopravu máte automaticky zdarma.
Získejte trvalé slevy i pravidelné akční nabídky (nejen) na dětský sortiment, které vidí jen členové.
Vždy vracíme 2 % z ceny nákupu a další 3 % při odložené platbě přes Skip Pay. (Neplatí pro platby kartou Skip Pay).. Peníze zašleme formou kreditů 1. pracovní den dalšího měsíce. Neplatí pro nákup tabákových výrobků, alkoholu a charitativních předmětů.
Inspirujte se tipy na vaření i volné chvilky: od receptů na příkrmy, po zajímavé aktivity pro děti.
Platbu přes Skip Pay můžete odložit až o 30 dní, což je 2x déle než ostatní zákazníci.

Maminky a tatínkové zaslouží nejen obdiv, ale i spolehlivého parťáka do nepohody. Takového, který pomůže s rozpočtem a ušetří jim starosti i čas na malé lásky. Proto je tu klub Benjamínek pro rodiče s dětmi do 10 let, který jim nabízí spoustu výhod a slev.

Jedinou podmínkou členství je měsíčně nakoupit za 100 kč v sekci děti.

Zvýhodněné ceny vidí pouze
přihlášení členové

Spočítejte, kolik v klubu ušetříte:

Kolikrát měsíčně nakupujete?

Kolik měsíčně utratíte za potraviny a drogerii?

12 000
2 000 Kč5 000 Kč7 000 Kč

Vaše úspora s Benjamínkem

Za dovoz zdarma ušetříte:

Měsíčně

432 Kč

Ročně

5 184 Kč

Za nákupy vám vrátíme až:

Měsíčně

600 Kč

Ročně

7 200 Kč

Koupit za to můžete třeba:

4x rodinný nákup
Plenky na 7 měsíců
Úspora za dovoz je vypočtena z průměrné ceny dopravy za objednávku v hodnotě 600 Kč. Vrácené kredity jsou vypočteny při využití max. možného cashbacku 5 %. Cashback se počítá z hodnoty objednávky snížené o cenu zakoupených tabákových výrobků, alkoholu, charitativních předmětů a uplatněných kreditů a voucherů.

Benjamínkova kuchařka

Děti potřebují pestrý jídelníček, tak se inspirujte našimi pravidelnými tipy. Máme recepty pro všechny věkové kategorie. A některé si můžete připravit spolu se svými staršími rošťáky a užít si přitom spoustu zábavy.

Otázky & odpovědi

Je nutné mít registraci na Košík.cz a poté se stejným e-mailem registrovat na stránce klubu. A pak už stačí, abyste měsíčně utratili alespoň 100 Kč v sekci Děti.
Členství v klubu je zdarma pro všechny rodiče s dětmi do 10 let. Jedinou podmínkou pro čerpání klubových výhod je v předcházejícím kalendářním měsíci utratit alespoň 100 Kč v kategorii Děti. Mrkněte, jak jste na tom tento měsíc.
Členům klubu Benjamínek dáváme cashback automaticky, jedinou podmínkou je v předcházejícím kalendářním měsíci utratit alespoň 100 Kč v kategorii Děti. Mrkněte, jak jste na tom tento měsíc.
Každému členovi potom vracíme 2 % z ceny nákupů. Další 3 % získáte při odložené platbě Skip Pay, tedy dohromady až 5 % nazpět (akce platí pouze při použití odložené platby Skip Pay, nevztahuje se na platby kartou Skip Pay). Cashback za nákupy v daném měsíci vám připíšeme formou kreditů 1. pracovní den následujícího měsíce.
Výše cashbacku se počítá z celkové hodnoty nákupů, které jsme vám úspěšně doručili v jednom kalendářním měsíci. Nepočítá se do ní hodnota alkoholu, cigaret, charitativních předmětů, uplatněných voucherů a kreditů.
Mrkněte na naše počítadlo, kde najdete svou útratu v kategorii Děti za aktuální kalendářní měsíc. Jakmile se dostanete na 100 Kč, splňujete podmínku a výhody klubu si můžete užívat i další měsíc.
Zvolte čas doručení na NE–ČT 10:00–16:00 a za dopravu automaticky nemusíte platit ani kačku.
Kredity za nákupy vracíme 1. pracovní den následujícího kalendářního měsíce, a to pouze pokud jste předcházející měsíc splnili podmínku členství a nakoupili alespoň za 100 Kč v kategoriiDěti. Pokud jste ji splnili, a kredity vám přesto nepřišly, také to vyřešíme na naší zákaznické lince.
Částka na našem počítadle se aktualizuje vždy do 24 hodin potom, co úspěšně převezmete nákup, a pak se každý měsíc vynuluje. Pokud tedy například 30. dubna objednáte za 100 Kč s doručením 1. května, stovka ze sekce Děti se vám započítá až v květnu.
Kredity mají platnost 30 dnů ode dne připsání.
Musíte být členem klubu a zároveň se přihlásit na svůj zákaznický účet. Bez toho nejsou slevy vidět.
Pokud jste e-mail potvrzující vaši registraci nenalezli ani v nevyžádané poště, kontaktujte naši zákaznickou linku.
Klubový e-mail jste nenašli ani v nevyžádané poště? Pak prosím zkontrolujte, zda jste přihlášeni k odběru e-mailu zde. Pokud ano, kontaktujte naši zákaznickou linku
Ano, všem našim zákazníkům vyneseme nákup klidně až do nejvyššího patra.
Kontaktujte naši zákaznickou linku a vše s vámi rychle vyřešíme.
Ano, všechny věrnostní kluby najdete i v mobilní aplikaci. Když jste v appce, klikněte na Domů vlevo dole > pak na ikonku postavičky vpravo nahoře > sjeďte trochu níže a jste tam.

Kdo už u nás nakupuje

Jako dlouholetá ambasadorka a věrná zákaznice online supermarketu Košik.cz využívám ráda i výhody členství v klubu Benjamínek. Získávám z každé objednávky část peněz zpět ve formě kreditu na další nákupy. Mám dopravu zdarma a na vybrané výrobky i nemalé slevy. Největší výhodou ovšem je, že nemusím s malými dětmi do kamenné prodejny.

Svatava Vašková (@svatavacoolinarka)

Recenze zákazníků