0
K pokladně

Rajec Pramenitá voda kojenecká 6x1,5l

9 l
Akční cena 89,90 Kč
od 3 ks
99,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
121,90 Kč 13,54 Kč/l

Značka: Rajec

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

To nejlepší pro Vaše dítě vytvoří příroda v Rajecké dolině sama.

Uprostřed chráněné panenské přírody se rodí jedinečná pramenitá voda Rajec.

Rajec Kojenecká voda splňuje ta nejpřísnější kritéria. Má vyvážený obsah minerálů a nemusí se převařovat. Je ideální pro pitný režim těch nejmenších a na přípravu kojenecké stravy.

O VÝROBCI

Rajecká dolina dostala do vínku krásu čisté přírody, poskytla domov množství vzácných tvorů a vytvořila pramen kvalitní a chutné vody, která občerstvuje její obyvatele od nepaměti. Dnes si můžete vychutnat osvěžení ze srdce Rajecké doliny i vy.

ZAJÍMAVOST

Málokdo ví, že silně mineralizovaná voda není ideální pro pravidelný pitný režim. Vysoký obsah minerálních látek ve vodě sice pomáhá při jejich nedostatku (třeba z důvodu špatné životosprávy či nemoci), ale při pravidelném pití zbytečně zatěžuje organismus. Pro zdravý pitný režim je ideální mineralizace vody mezi 150 – 400 mg/l, jak ji nabízí pramenité vody Rajec.

UPOZORNĚNÍ

Případné usazeniny či mikrofilm na hladině vody po převaření jsou projevem obsahu potřebných minerálů, vápníku a hořčíku, a nemají vliv na kvalitu vody. 

Adresa dodavatele
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01 Krnov
Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte před mrazem.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pramenitá voda nesycená, kojenecká voda.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1048543