Každý rodič občas potřebuje podat pomocnou ruku. Naši kurýři vám donesou nákup až ke dveřím a vašemu rozpočtu ulevíme díky slevám (nejen) na dětský sortiment, dopravě zdarma a dalším výhodám. Stačí se zaregistrovat do klubu Benjamínek pro rodiče s dětmi do 10 let. Zároveň tím získáte možnost pořídit si kartu ActivePass. Čas, který díky nákupům online ušetříte, tak můžete strávit s dětmi třeba v aquacentru nebo v ZOO.
6 výhod pro vás a vaše nejmenší

Doprava zdarma

Vyberte čas doručení mezi 9:00 a 16:00 od pondělí do čtvrtka, a do 24 hod. od doručení získáte peníze za dopravu zpět formou kreditů. Platnost kreditů je 30 dnů ode dne připsání.

Speciální slevy na dětský sortiment

Odemkneme vám trvale výhodné slevy i pravidelné akční nabídky určené pouze pro členy. Ti je uvidí po přihlášení v tomto nákupním seznamu.

Peníze zpět za každý nákup

Vrátíme Vám 2 % ceny každého nákupu. S platbou MALL Pay navíc další 3 %, celkem tedy až 5 %. Peníze vám přičteme jako kredity každý 1. pracovní den dalšího měsíce. Neplatí pro alkohol a cigarety.

Každodenní zážitek s ActivePass

Rodičům poskytneme kartu ActivePass pro každodenní zážitky jen za 599 Kč/měsíc. Standardní cena karty je 790 Kč/měsíc a je dostupná jen u zaměstnavatele.

O akcích víte vždy jako první

Pravidelně vám budeme zasílat nové slevy včetně častých testovaček za 1 Kč. Díky tomu můžete včas naplánovat nákup a ušetřit.

Slevy až 50 % na hračky

Věrnostní program jsme doplnili o hračky (včetně RC modelů a autodrah) a pravidelně hrajeme o skvělé ceny.

Zaregistrujte se zde
Do 24 hodin vám dorazí potvrzovací email a je hotovo.
Jedinou podmínkou účasti v klubu je, abyste měsíčně utratili alespoň 100 Kč v sekci Děti.
Hvězdné slevy pro naše členy
Zvýhodněné ceny vidí pouze přihlášení členové
Otázky a odpovědi
Vyberte, s čím potřebujete poradit
Jak se stanu členem Benjamínka?
Je nutné mít registraci na Košík.cz a poté se stejným e-mailem registrovat na stránce klubu. A pak už stačí, abyste měsíčně utratili alespoň 100 Kč v sekci Děti.

Jak uvidím výhodné členské slevy?
Musíte být členem klubu a zároveň se přihlásit na svůj zákaznický účet. Bez toho nejsou slevy vidět.

Nepřišel mi e-mail potvrzující členství v klubu.
Pokud jste e-mail potvrzující vaši registraci nenalezli ani v nevyžádané poště, kontaktujte naši zákaznickou linku.

Nechodí mi e-mail se speciálními nabídkami.
Klubový e-mail jste nenašli ani v nevyžádané poště? Pak prosím zkontrolujte, zda jste přihlášeni k odběru e-mailu zde . Pokud ano, kontaktujte naši zákaznickou linku.

Nenačetly se mi kredity.
Kredity za dopravu vracíme do 24 hod. a kredity za nákupy 1. pracovní den následujícího měsíce. Pokud jste splnili klubové podmínky (útrata alespoň 100 Kč v sekci Děti) a přesto vám kredity ve výše uvedených termínech nebyly připsány, kontaktujte zákaznickou linku a vše dáme do pořádku.

Jaká je platnost kreditů?.
Kredity mají platnost 30 dnů ode dne připsání.

Donese mi váš kurýr tašky až do bytu?
Ano, všem našim zákazníkům vyneseme nákup klidně až do nejvyššího patra.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Kontaktujte naši zákaznickou linku a vše s vámi rychle vyřešíme.
Co je karta ActivePass?
Všestranná permanentka, se kterou každý den zažijete něco nového, aniž byste zatížili rodinný rozpočet. Denně si můžete vybrat jeden zážitek zdarma z oblasti sportu, relaxace či aktivit s dětmi – od návštěvy vyhřáté sauny přes cvičení jógy až po procházku v ZOO.

Jak kartu objednám?
Kartu mohou objednat jen členové klubu Benjamínek, noví i stávající na tomto odkazu. Objednávku a platbu proveďte do 15. dne v měsíci, abyste kartu získali na další měsíc (příklad: pokud chcete kartu na duben, je třeba zaplatit nejpozději 15. března).

Co je třeba splnit, abych kartu mohl(a) používat?

Pro objednání karty na první měsíc stačí být členem klubu Benjamínek. Pokud chcete kartu využívat i v dalším měsíci, je třeba v předcházejícím měsíci alespoň 2x nakoupit a z toho alespoň za 100 Kč v kategorii Děti.

Příklad 1: objednali jste si kartu do 15. září, můžete ji tedy používat celý říjen, pokud ji chcete používat v listopadu, je třeba v říjnu 2x nakoupit.

Příklad 2: objednali jste si kartu 16. září, můžete ji tedy používat celý listopad, pokud ji chcete používat v prosinci, je třeba v listopadu 2x nakoupit.


Kolik karta stojí?
Členové klubu mají kartu za 599 Kč na měsíc. Pro porovnání, standardní hodnota karty je 790 Kč měsíčně a klasicky ji lze získat pouze od zaměstnavatele.

Objednávám poprvé, kdy obdržím kartu?
Kartu obdržíte poštou několik dní před začátkem její platnosti.
Více informací
Kdo už u nás nakupuje?
Adéla (35), Kamil (38) a Barunka (1 rok)
„Ušetříme díky vám benzín, který bychom projeli cestou do obchodu, peníze za plínky, ale hlavně i čas. Máme ho teď víc pro malou i pro sebe navzájem, a to je vzácnost.“
Diana (29), Michal (32) a Lucinka (5 let)
„Nejenže se už netahám s taškami, ale teď si ještě s kartičkou ActivePass každý týden zajdu do sauny a Lucinka se doma zatím vyřádí s tatínkem. Doporučuji!“
Hlavní partneři klubu

Pokud využíváte funkci personalizace, upravíme zasílané nabídky tak, aby pro vás byly vždy zajímavé. Zohledníme na jaké zboží se u nás díváte (i když se nepřihlásíte), co nakupujete, jaké naše e-maily vás zaujmou a údaje, které z toho odvodíme. Personalizaci můžete samozřejmě kdykoliv (i před registrací) vypnout v sekci Nastavení soukromí .

Nebo