0
K pokladně

Kiri Z tvarohu a smetany (6 porcí)

100 g
Původní cena
44,90 Kč
29,90 Kč 299,00 Kč/kg

Značka: Kiri

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Tavený sýr s obsahem 77 % tvarohu.

Sýr Kiri® má jemnou harmonickou chuť. Díky krémové struktuře se výborně roztírá a je ideální na svačinu během celého dne, která navíc obsahuje vápník. Proto ho děti milují a maminky ocení jako pomocníka pro každý den. Sýr Kiri® výborně chutná jak na pečivu, tak i samotný jen tak do ruky.

O ZNAČCE

Značka Kiri® je dlouhodobě oblíbená jak mezi dětmi, tak i dospělými, je hravá a plná života. Děti si vychutnají krémovou čerstvou chuť a unikátní strukturu, dospělí navíc ocení, že jejich ratolesti dostaly sýr plný tvarohu a smetany.

Kiri® roztíratelný sýr je sýr z tvarohu a smetany pro malé i velké. Obsahuje až 77 % tvarohu. Tajemství jedinečné a vyvážené chuti Kiri® spočívá v unikátní receptuře, která spojuje přírodní tvaroh s lahodnou smetanou.

O VÝROBCI

Skupina BEL je mezinárodní rodinný podnik řízený již pátou generací francouzských zakladatelů a řadí se mezi největší světové výrobce v kategorii sýrů balených v jednotlivých porcích. Za růstem skupiny BEL stojí zejména silné klíčové značky Veselá kráva®, Kiri®, Mini Babybel® či Leerdammer® – ve všech případech s vedoucím postavení na trhu a geografický mix obchodních aktivit.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě +4 až +8°C.  
Název a adresa výrobce
Bel Sýry Česko a.s., Pražská 218, 675 26 Želetava, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 152 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 152 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Tvaroh 76 % (z toho smetana 51 %), pitná voda, máslo, mléčné bílkoviny, tavicí soli: E 452, E 341, E 331, jedlá sůl, mléčný minerální koncentrát, zahušťovadlo: karagenan, 65 % tuku v sušině, 41,5 % sušiny.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1240 kJ
Energetická hodnota 301 kcal
Tuky 28.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 19 g
Sacharidy 2.5 g
Z toho cukry 2.5 g
Bílkoviny 8.5 g
Sůl 1.5 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008366