0
K pokladně

Lacalut White & Repair zubní pasta

75 ml
Běžná cena
99,90 Kč 1 332,00 Kč/l

Značka: Lacalut

Země původu:
Německo
Popis produktu

Lacalut White & Repair zubní pasta je speciální zubní pasta na bělení zubů a obnovu povrchu zubní skloviny. Chrání a remineralizuje zubní sklovinu. Působí proti kyselinám a bakteriím, které denně napadají minerální strukturu zubní skloviny. Obnovuje její poškozený povrch. Zuby se stávají hladší a odolnější.

Použití:

Nejméně 2 x denně , nebo po každém jídle si důkladně vyčistit zuby.

Upozornění

Děti do 6 let pod dohledem dospělého.

Pro čištění použijte množství o velikoszi zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum.

 

Vážení zákazníci, aktuálně dochází ke změně vizuálu zubní pasty, proto Vám může být doručen jeden ze dvou z galerie. Složení ani objem zubní pasty se nemění.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
DR. Theiss, Na strži 1702/65, PSČ 140 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate,Hydrated Sylica,Hydroxyapatite, Silica, Poloxamer 188,PEG-32,Sodiaum lauryl Sulfate,Disodium Pyrophpsphate,Aroma, Pentasodium Triphosphate, Tetrapothassium Pyrophpsphate, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide,Aluminium Lactate,Sodium Saccharin, Mparaben, Propylparaben,Eugenol,Limonene.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000713