0
K pokladně

Lacalut Aktiv Zubní pasta proti paradontóze

75 ml
Běžná cena
99,90 Kč 1 332,00 Kč/l

Značka: Lacalut

Země původu:
Německo
Popis produktu

LACALUT aktiv - medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně proti parodontóze a je prostředkem, sloužícím k prevenci před parodontózou s výrazně stahujicími účinky. Posiluje parodont a zastavuje krvácení dásní. Přítomné složky alantoin a bisabolol zabezpečují protizánětlivý účinek. Přítomné fluoridy (1 360 ppm fluoru) zpevňují zubní sklovinu a chrání ji před vznikem zubního kazu. Obsažený chlorhexidin rozrušuje zubní povlak a zabraňuje jeho zpětnému usazování na sklovině.

Použití

Nejméně 2 x denně , nebo po každém jídle si důkladně vyčistit zuby.

Bezpečností varování

děti do 6 let pod dohledem dospělého. Pro čištění použijte množství o velikoszi zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum.

Adresa dodavatele
DR. THEISS CZ s.r.o. Na Strži 1702/65 140 00 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sorbitol, Aluminium hydroxide, Hydrated silica, Silica, Poloxamer 188, Sodium lauryl sulfate, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Aluminium lactate, Titanium dioxide, Allantoin, Aluminium fluoride, Chlorhexidine digluconate, Sodium saccharin, Bisabolol, Limonene.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000710