Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Colgate Zubní Pasta Advanced Whitening Charcoal

75 ml
Běžná cena
74,90 Kč 998,67 Kč/l

Značka: Colgate

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Je klinicky prokázáno, že zubní pasta Colgate Advanced White s aktivním uhlím účinně odstraňuje skvrny na povrchu a obnovuje přirozenou bělost zubů již za 14 dní.

Upozornění

Produkt může na určitých materiálech způsobit skvrny. V takovém případě důkladně opláchněte vodou.

Nevhodné pro děti do 7 let.

O značce

Colgate je původně americká firma, která si po světě získala miliony zákazníků. Prestiž si vydobyla svými kvalitními výrobky pro ústní a osobní hygienu. Schopnost inovovat a vytvářet nové technologie pro ochranu chrupu a ústní drtiny drží její produkty na předních příčkách oblíbenosti i v České republice. Kromě neustálých inovací věnuje firma pozornost také tématu udržitelného rozvoje a reflektování klimatických změn s ohledem na budoucí generace.

Skladovací podmínky
Chraňte před světlem a teplem.
Název a adresa výrobce
Colgate Palmolive Česká republika spol. s r.o Rohanské nábřeží 678/23 Karlín 186 00 Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua Sorbitol Hydrated silica PEG-12 Tetrapotassium pyrophosphate Sodium lauryl sulfate Aroma Potassium hydroxide Cellulose gum Phosphoric acid Cocamidopropyl betaine Sodium fluoride Sodium saccharin Xanthan gum Mica Charcoal powder Limonene CI 74160 CI 77891 Obsahuje: fluorid sodný (1450 ppm F¯).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006381