0
K pokladně

Lacalut Aktiv ústní voda

300 ml
Běžná cena
144,90 Kč 483,00 Kč/l

Značka: Lacalut

Země původu:
Německo
Popis produktu

Ústní voda Lacalut Aktiv chrání zuby před kyselými ataky, remineralizuje je. Chrání zuby proti zubnímu plaku, má antibakteriální a protivirový účinek. Obsah fluoridů je 225 ppm.

Olaflur (aminfluoridy) - rychle vytvářejí trvanlivou a souvislou ochrannou vrstvu na povrchu zubů a chrání je před kyselými ataky. Podporují proces remineralizace, potlačují působení bakterií.

Chlorhexidin - bojuje proti zubnímu plaku, má protivirové a antimykotické účinky. Působí bakteriostaticky až bakteriocidně. Má dlouhodobou antibakteriální a antiplakovou účinnost.

Aluminium laktát - látka s okamžitým stahujícím a bílkoviny koagulujícím účinkem a krvácení zastavující účinky.

Síran zinečnatý - snižuje zápach z úst, zabraňuje tvorbě zubního kamene a kazu.

Účinek ústní vody Lacalut Aktiv se zvýrazní používáním zubní pasty Lacalut a kartáčku Lacalut.

Použití

Ráno, přes den i večer vyplachujte ústa cca 10 ml ústní vody po dobu cca 30 sekund. Následně vyplivněte a již nevyplachujte. Ústní vodu Lacalut můžete používat před nebo po vyčištění zubů. Před čistěním zubů uvolňuje bakteriální zubní povlak - jednu z hlavních příčin zubního kazu a parodontózy. Po použití láhev opět uzavřete.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu mimo dosah dětí.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol,PEG-40,Hydrogenated Castor Oil, Olaflur, Aroma, Zinc Sulfate,Aluminum Lactate, Chlorhexidine Digluconate, Potassium Acesulfame,  Obsahuje bis(hydroxyethyl)aminopropyl-N-hydroxyethyloctadecylamin-di-hydrofluorid(aminfluorid).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000715