0
K pokladně

Lacalut Aktiv jemné bělení

75 ml
Běžná cena
109,90 Kč 1 465,33 Kč/l

Značka: Lacalut

Země původu:
Německo
Popis produktu
Lakalut Aktiv ochrana dásní a jemné bělení je medicinální zubní pasta pro zdravé dásně a přirozené zuby. Snižuje krvácivost dásní a pomáhá předcházet zánětu.
Hyaluronový komplex obsahující enzymy posiluje přirozenou obranyschopnost v dutině ústní a zvlhčuje ji. Fluoridy chrání zuby proti zubnímu kazu.
Přidané minerály zabraňují demineralizaci. Speciální aktivní receptura podporuje a zklidňuje dásně, chrání před zánětem a krvácením dásní. Pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů a současně chrání zubní sklovinu.


Lacalut patří mezi přední výrobce produktů určených k ústní hygieně. Vyberte si z široké nabídky zubních past a dalších přípravků, které slouží k pravidelnému čištění dutiny ústní. Výrobky jsou šetrné k zubům a dásním a napomáhají předcházet vzniku zubního kazu, zánětu dásní či parodontózy.


Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, dobře uzavřené.
Název a adresa výrobce
Dr. Theiss CZ s.r.o., NA STRŽI 1702/65, PRAHA 4, 140 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, Hydrated Silica, Silica, Poloxamer 188, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Xanthan Gum, Aluminum Lactate, Disodium EDTA, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Aluminum Fluoride, Allantoin, Calcium Glycerophosphate, Magnesium Citrate, Sodium Saccharin, Lactose, Bromelain, Chlorhexidine Digluconate, Bisabolol, Maltodextrin, Papain.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032894