0
K pokladně

Colgate Max White Luminous zubní pasta

75 ml
Běžná cena
109,90 Kč 1 465,33 Kč/l

Značka: Colgate

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Užijte si čistší a bělejší zuby se zubní pastou šetrnou k zubní sklovině Colgate® Max White™ Luminous. Je klinicky prokázáno, že složení zubní pasty odstraňuje až 100 % povrchových skvrn*. Bělicí zubní pasta obsahuje systém SmartFoam, který bělí zuby po celém povrchu a důkladně vyčistí všechna místa, a to dokonce i mezi zuby. Tato bělicí zubní pasta je šetrná k zubní sklovině a vhodná ke každodennímu použití. Také osvěžuje dech, takže si můžete užívat sebedůvěru pokaždé, kdy se usmějete.

*při použití dvakrát denně 

Použití

Důkladně čistěte alespoň dvakrát denně po dobou 2 minut nebo podle doporučení zubního lékaře. Pro dospělé a děti od 7 let.

O značce 

Být ambasadorem optimismu znamená, že je naším závazkem přispívat ke zdravější planetě a každý den přinášet všem lidem zdravý úsměv.

Každý má právo na zářivý a bezproblémový úsměv. A proto jsme odhodláni zvyšovat po celém světě normy ústní hygieny. Ať už se jedná o budování zdravých návyků u dětí nebo získávání nových poznatků od odborníků, naším úkolem je zlepšovat zdraví ústní dutiny.

Po celém světě zavádíme průkopnické iniciativy, které dávají lidem přístup ke zdravotnickým informacím o ústní hygieně a prostředky, aby si mohli dopřát co nejzdravější úsměv.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o., Rohanské nábřeží 678/23, Karlín, 186 00 Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sorbitol, Aqua, Hydrated silica, PEG-12, Sodium lauryl sulfate, Aroma, Xanthan gum, Cocamidopropyl betaine, Sodium fluoride, Sodium saccharin, Hydroxypropyl methylcellulose, Mica, Menthol, Limonene, CI 77891, CI 74160. Obsahuje: Fluorid sodný 0,32% w/w (1450ppm F¯).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006352