0
K pokladně

Colgate Advanced Whitening Zubní pasta

75 ml
Běžná cena
62,90 Kč 838,67 Kč/l

Značka: Colgate

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Zubní pasta Colgate Advanced Whitening pro zdravé a zářivě bílé zuby.

Obsahuje složky triklosan a kopolymer, které poskytují zubům a dásním komplexní dlouhotrvající antibakteriální ochranu.

Zubní pasta Colgate Advance Whitening obsahuje mikrokrystalky, které jemně leští vaše zuby, čímž napomáhají obnovit jejich přirozenou bělost. Během čištění odstraňují zbarvení zubů a zabraňují tvorbě nových skvrn.
Zubní pasta zároveň bojuje proti plaku a zubnímu kazu takže vaše zuby budou nejen zářivě bílé ale i zdravé. 

O značce 

Být ambasadorem optimismu znamená, že je naším závazkem přispívat ke zdravější planetě a každý den přinášet všem lidem zdravý úsměv.

Každý má právo na zářivý a bezproblémový úsměv. A proto jsme odhodláni zvyšovat po celém světě normy ústní hygieny. Ať už se jedná o budování zdravých návyků u dětí nebo získávání nových poznatků od odborníků, naším úkolem je zlepšovat zdraví ústní dutiny.

Po celém světě zavádíme průkopnické iniciativy, které dávají lidem přístup ke zdravotnickým informacím o ústní hygieně a prostředky, aby si mohli dopřát co nejzdravější úsměv.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Hydrated silica, Glycerin, Sorbitol, Sodium bicarbonate, PEG-12, Aroma, Sodium lauryl sulfate, Carrageenan, Sodium fluoride, Sodium saccharin, Polyethylene, Limonene, CI 77891, CI 42090.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006226