0
K pokladně

Lacalut White zubní pasta

75 ml
Běžná cena
99,90 Kč 1 332,00 Kč/l

Značka: Lacalut

Země původu:
Německo
Popis produktu

Lacalut white - zubní pasta bělící - Zubní pasta s bělícím účinkem, na zesílení zubní skloviny a k ochraně před zubními kazy. Zubní pasta je vhodná k dlouhodobému používání  a byla speciálně vyvinuta k důkladnému očištění, bělení a k ochraně zubů před vznikem zubních kazů.Na základě specifické kombinace účinných látek s fluorem, typické pro Lacalut, se zuby důkladně očistí, fluorid se rychle zabudovává do zubní skloviny. Remineralizujícím účinkem se zubní sklovina vytvrzuje a tím se stává odolnější proti zubním kazům.Zubní pasta obsahuje i stahující složku, která snižuje krvácivost dásní. Neobsahuje cukr.Použití:Nejméně 2 x denně , nebo po každém jídle si důkladně vyčistit zuby. Děti do 6 let pod dohledem dospělého. Pro čištění použijte množství o velikoszi zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum.

Adresa dodavatele

Praha - Nusle, Na strži 1702/65, PSČ 140 00

Skladovací podmínky
Návod k použití: Ráno a večer důkladně si vyčistit zuby. Uchovávejte mimo dosah dětí, při teplotě 15-25° C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aqua, Hydrogenated Silica, Hydrogenated Starch Hydrolysate,Silica, Disodium Pyrophosphate, PEG-32, Poloxamer 188, Tetrapotassium Pyrophosphate, Pentasodium Triphosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluride, Titanium Dioxide, Aluminum Lactate, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Eugenol, Limonene.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000711