Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Mlékárna ValMez Ovocný jogurt z Valašska meruňka

150 g
Běžná cena
16,90 Kč 112,67 Kč/kg

Značka: Mlékárna ValMez

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Ovocný jogurt s menším obsahem tuku, je oblíbený pro svou lehkost.

O výrobci

Tradice výroby mléka a mléčných výrobků na Valašsku sahá hluboko do historie. Mlékárna ve Valašském Meziříčí byla založena již v roce 1936 jako mlékárna Spolku chovatelů hovězího dobytka s obchodním názvem Valašská spolková mlékárna ve Valašském Meziříčí. Tento spolek reprezentovalo 9 - 12 větších zemědělců z oblasti kolem Valašského Meziříčí. Zakladatelem této mlékárny byl pan Vilém Frank, který byl jejím správcem a ředitelem až do roku 1960. 

Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty, jogurtová mléka, čerstvé tekuté výrobky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Vysoká kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí.

Adresa dodavatele
Mlékárna Valašské Meziříčí spol. s r. o. Zámecká 2/57, Krásno nad Bečvou 757 01 Valašské Meziříčí, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě 2 - 8°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 18 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, ovocná složka 15% (cukr, meruňky 21,5%, meruňkové pyré 18,5%, glukózo-fruktózový sirup, aroma, barvivo: karoteny), mléčná bílkovina, jogurtová kultura.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 397 kJ
Energetická hodnota 95 kcal
Tuky 2.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.7 g
Sacharidy 13.5 g
Z toho cukry 13 g
Bílkoviny 4.2 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Meruňka a broskev
Obsah tuku v jogurtu 0,6 - 2,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1079362