0
K pokladně

Hollandia Selský jogurt jahoda

200 g
Běžná cena
19,90 Kč 99,50 Kč/kg

Značka: Hollandia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Selský jogurt vyráběný osvědčeným způsobem zrání mléka v obalu s přídavkem zdraví prospěšných bakterií Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus. Jahodová složka je 100% přírodní a z 55 % ji tvoří kousky jahod.

O výrobci

Společnost Hollandia byla založena v roce 1991, když z Holandska dovezla první výrobní linku. Od té doby prošla firma nesčetným počtem inovací a rekonstrukcí. Proces výroby jogurtu se však od počátku vůbec nezměnil.

Produkty jsou vyráběny z mléka výběrové kvality a neobsahují žádné stabilizátory. Oproti tomu se mohou pyšnit vysokým obsahem kusového ovoce a lahodnou smetanovou chutí.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 4-8°C.
Název a adresa výrobce
HOLLANDIA Karlovy Vary, s.r.o., Krásné Údolí 151, 364 01 Toužim
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, ovocná složka 18 % (jahody 55 %, cukr, stabilizátor: pektin, citrónová šťáva), mléčná bílkovina, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (106 /g).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 385 kJ
Tuky 3.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.2 g
Sacharidy 13 g
Z toho cukry 13 g
Bílkoviny 2.9 g
Sůl 0.11 g

Charakteristika

Příchuť Jahoda
Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007394