0
K pokladně

Olma Florian Smetanové pokušení jogurt stracciatella

150 g
Běžná cena
15,90 Kč 106,00 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Oblíbený smetanový jogurt je vyroben pouze ze smetany připravené z mléka nejvyšší kvality Q CZ. Pečlivě vybrané jogurtové kultury použité pro zakysání zaručují, že i na konci doby trvanlivosti je v každém kelímku obsažena miliarda živých bakterií. Lahodnou smetanovou chuť doplňuje a rozvíjí ochucení stracciatella. Není však stracciatella jako stracciatella. U nás vaříme čokoládu jen z kakaa, kakaového másla a cukru, pošleme ji po skluzavce rovnou do smetanového základu po cestě z ní uděláme kosky malé i velké a pak hezky do smetanového jogurtu pro Vaše potěšení. Bez lepku.

O výrobci

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +2 do +8°C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
OLMA a.s., Pavelkova 597/18, 779 00 Olomouc, Holice, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 26 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 26 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smetana (10 % tuku), ochucující složka 17 % (cukr, čokoládové vločky 11 % (kakaová hmota, kakaové máslo, cukr), glukózo-fruktózový sirup, zahušťovadla modifikovaný škrob a xanthan, regulátor kyselosti kyselina citronová, aroma), živé jogurtové kultury může obsahovat stopy lískových oříšků. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 620 kJ
Energetická hodnota 148 kcal
Tuky 8.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5 g
Sacharidy 13.5 g
Z toho cukry 13 g
Bílkoviny 2.7 g
Sůl 0.08 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Stracciatella, tiramisu, karamel
Obsah tuku v jogurtu 6 - 9,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007179