0
K pokladně

Olma Florian Smetanové pokušení jogurt jahoda

150 g
Běžná cena
15,90 Kč 106,00 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Florian je jeden z nejoblíbenějších smetanových  jogurtů na českém trhu, synonymum pro krémově hladké pohlazení.  Deset ochucení od ovocně svěžích po lahodné dezertní chutě dává širokou možnost výběru.

Díky pečlivě vybraným živým kulturám má jogurt jemnou, přitom však plnou chuť a pevnou konzistenci. Obsahuje 2,7 % tuku a je bohatým zdrojem bílkovin. Kromě přímé konzumace najde uplatnění ve studené i teplé kuchyni, např. k přípravě salátů, pomazánek, dipů či k pečení nebo vaření. Neobsahuje lepek a plně odpovídá požadavkům racionální výživy. Jogurt je oceněn značkou KLASA.

O výrobci:

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě 2-8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
OLMA a.s., Pavelkova 597/18, 779 00 Olomouc, Holice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smetana (10 % tuku), ovocná složka 15 % (cukr, jahody 35 %, zahušťovadlo modifikovaný škrob, koncentráty z černé mrkve, červené řepy a bezinek, aroma), jogurtové kultury.  Může obsahovat stopy lískových ořechů.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 561 kJ
Energetická hodnota 134 kcal
Tuky 8.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5 g
Sacharidy 12 g
Z toho cukry 11.5 g
Bílkoviny 2.7 g
Sůl 0.08 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Jahoda
Obsah tuku v jogurtu 6 - 9,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007175