0
K pokladně

Olma Florian Smetanové pokušení jogurt borůvka

150 g
Běžná cena
15,90 Kč 106,00 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Oblíbený smetanový jogurt je vyroben pouze ze smetany připravené z mléka nejvyšší kvality Q CZ. Pečlivě vybrané jogurtové kultury použité pro zakysání zaručují, že i na konci doby trvanlivosti je v každém kelímku obsažena miliarda živých bakterií. Lahodnou smetanovou chuť doplňují oblíbené borůvky. Neobsahuje lepek.

O výrobci

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +2 do +8°C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
OLMA a.s., Pavelkova 597/18, 779 00 Olomouc, Holice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smetana, ovocná složka 15 % (cukr, borůvky 30 %, modifikovaný škrob, koncentrát z červené řepy, regulátor kyselosti citronan sodný, aroma), jogurtové kultury. Může obsahovat stopy lískových oříšků.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 552 kJ
Energetická hodnota 132 kcal
Tuky 8.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5 g
Sacharidy 11.5 g
Z toho cukry 11 g
Bílkoviny 2.7 g
Sůl 0.08 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Borůvka a lesní směs
Obsah tuku v jogurtu 6 - 9,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007174