0
K pokladně

Hollandia Selský jogurt borůvka

200 g
Běžná cena
19,90 Kč 99,50 Kč/kg

Značka: Hollandia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jogurt. Borůvky. Nic víc. Na dně najdete ovocnou složku, ve které jsou kousky borůvek (55 %).Ovoce pečlivě vybíráme a za jeho prvotřídní kvalitu se můžeme zaručit. Cukr a pektin, které jsou uvedeny na obalu, pocházejí z ovoce – další barviva, aromata ani stabilizátory do jogurtu nepřidáváme.

Borůvková příchuť je jednou z nejoblíbenějších. Sladké borůvky totiž skvěle doplňují příjemně nakyslou chuť jogurtu Hollandia

O výrobci

Společnost Hollandia byla založena v roce 1991, když z Holandska dovezla první výrobní linku. Od té doby prošla firma nesčetným počtem inovací a rekonstrukcí. Proces výroby jogurtu se však od počátku vůbec nezměnil.

Produkty jsou vyráběny z mléka výběrové kvality a neobsahují žádné stabilizátory. Oproti tomu se mohou pyšnit vysokým obsahem kusového ovoce a lahodnou smetanovou chutí.

Adresa dodavatele

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim,

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 4-8°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Mléko, ovocná složka 18 % (borůvky 55 %, cukr, stabilizátor: pektin, citrónová šťáva), mléčná bílkovina, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (106 /g). Obsah tuku nejméně 3,0 %.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 382 kJ
Tuky 3.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.2 g
Sacharidy 13 g
Z toho cukry 13 g
Bílkoviny 2.9 g
Sůl 0.12 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Borůvka a lesní směs
Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007374