0
K pokladně

Müller MIX jogurt s čokoládovými kuličkami (4,9%)

130 g
Akční cena 15,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
21,90 Kč 168,46 Kč/kg

Značka: Müller

Země původu:
Německo
Popis produktu

Namixujte si lahodný vanilkový jogurt s křupavými čokoládovými kuličkami a užijte si jedinečný chuťový žážitek.

Müller MIX, tu chuť prostě müluju.

O výrobci

Společnost Müller ČR/SR k.s. je součástí koncernu Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG, který je předním evropským výrobcem a zpracovatelem mléčných produktů. Je největším a nejmodernějším závodem na zpracování mléka v Evropě.

Výrobky Müller zaujímají dlouhodobě přední pozice na vyspělých trzích v západní Evropě, jakými jsou , Velká Británie a Itálie. V Německu je Müller číslem jedna na celém trhu čerstvých mléčných výrobků (jogurty, mléčné dezerty, mléčné nápoje), v Anglii je jednoznačnou jedničkou mezi jogurty, v Itálii pak mezi jogurty dvojkou.

Jako jediný významný výrobce mléčných produktů používá společnost Müller výhradně ovoce, které sama zpracovává přímo při výrobě výrobků, nikoliv ovoce předem zpracované od dodavatelů. To společnost Müller řadí nejen mezi 3 největší zpracovatele ovoce v Evropě, ale hlavně jsou tím do maximální možné míry zachovány původní vlastnosti ovoce, jakými jsou chuť, vůně a textura.

Kromě dlouhodobého zaměření na kvalitu a chuť mléčných výrobků je úspěch společnosti Müller založen na ojedinělém novátorství a schopnosti uvádět na trh revoluční výrobky, které si dokážou získat širokou oblibu spotřebitelů a stát se inspirací pro ostatní výrobce. Není proto náhodou, že všechny výrobkové řady, které Müller na českém trhu nabízí, patří právě do této kategorie. Ať už se jedná o dvoukomorový jogurt Müller Mix, kde jsou ovoce a cereálie oddělené od jogurtu, koncept dezertů mléčná rýže (u nás nabízených pod značkou Riso) nebo chlazené ochucené mléčné nápoje tradiční značky Müllermilk.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě +4°C až +8°C.
Název a adresa výrobce
Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG, Zollerstraße 7, 86850 Aretsried, Německo
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 29 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 29 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jogurt (mléko, jogurtové kultury), cukr, glukózo-fruktózový sirup, kakaové máslo, sušené mléko, rýžová mouka, pšeničná mouka, kakaová hmota, lešticí látka/poleva: arabská guma, ječmenný slad, emulgátor: sójový lecitin, sušená syrovátka, laktóza, jedlá sůl, mléčná bílkovina, barvivo: karoten, vanilkový prášek, aroma. Může obsahovat stopy vajec, arašídů a ořechů.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 589 kJ
Energetická hodnota 140 kcal
Tuky 4.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.3 g
Sacharidy 19.2 g
Z toho cukry 17 g
Bílkoviny 3.9 g
Sůl 0.15 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Cereálie, müsli, med
Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001722