0
K pokladně

Destination BIO káva zrnková Etiopie Destination single origin FairTrade

500 g
Běžná cena
279,90 Kč 559,80 Kč/kg

Značka: Destination

Země původu:
Etiopie
Popis produktu

Kávová řada Les Origines značky Destination sestává z jedno druhových (single origin) káv z různých regionů. Etiopie je kolébkou kávy a zemí původu vynikajících arabik. S šálkem této kávy objevíte typickou nespoutanou chuť africké kávy s divokým a silným aroma. Charakterizuje ji plné tělo s tóny zralého ovoce a intenzivní dozvuk v ústech. Chuť kávy je dokonale rozvinuta díky řemeslnému pražení kávy Destination, kdy jsou zrnka pražena pomaleji při nižší teplotě než běžné průmyslové kávy. Pro výrobu této kávy byla použita kávová zrna vypěstovaná v souladu s ekologickým zemědělstvím bez použití kontroverzních pesticidů. 

O výrobci 
Bionebio je česká společnost vytvořená pro lidi, kterým na jídle záleží. S mottem „když chcete jíst, ne konzumovat“, přináší řadu nejen biopotravin. Může tak nabídnout kvalitní třtinový cukr, javorový sirup, oříšky, sušené ovoce, v bio kvalitně potom fair trade čokolády, bio pivo, bio sirup z agáve a mnoho dalších potravin.

Adresa dodavatele
Bio nebio s.r.o., Průmyslová zóna 103, 267 51, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 282 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 282 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% kávová zrna arabika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077729