0
K pokladně

Tchibo Barista Caffè Crema pražená zrnková káva

1 kg
Běžná cena
509,90 Kč 509,90 Kč/kg

Značka: Tchibo

Země původu:
Německo
Popis produktu

Tchibo Barista Caffè Crema je zrnková káva 100% Arabica profesionální kvality. Autentická chuť a jedinečné aroma jsou výsledkem unikátní metody pomalého bubnového pražení, které má již stoletou tradici. Delší doba pražení poskytuje vybraným kávovým zrnkům více času na rozvinutí jejich jedinečného charakteru. Káva se vyznačuje jemně ovocnými tóny bobulovitého ovoce a má certifikaci Fairtrade. 

Káva Tchibo Barista je tu pro všechny, kteří oceňují originalitu produktů vytvářených časem a péčí a v oblasti kávy hledají spolehlivého partnera, díky kterému se budou cítit jako opravdoví baristé.

Složení: 100% Arabica

O výrobci

Renomovaná značka kávy Tchibo se na trhu proslavila vysokou kvalitou svých výrobků. Byť začínala v roce 1949 jako německý zásilkový obchod s kávou, dnes je z ní mezinárodní společnost prodávající výrobky mnoha rozmanitých odvětví. Lahodné a s pečlivostí připravované kávy Tchibo se drží na prvních příčkách oblíbenosti v mnoha zemích světa včetně České republiky, kde pod ni spadají také značky Jihlavanka a Davidoff Café.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Tchibo Praha, spol. s r.o., Želetavská 1449/9, 140 00 Praha 4
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pražená zrnková káva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004173