0
K pokladně

L'OR Espresso Brazil zrnková káva

500 g
Akční cena 249,90 Kč
od 3 ks
279,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
349,00 Kč 698,00 Kč/kg

Značka: L'OR

Země původu:
Polsko
Popis produktu

HLADKÁ - OVOCNÁ - OŘECHOVÁ 

Směs prostá a klidná jako modré nebe nad Brazílií. Široko daleko ani mráček. Brazilské klima je příjemně teplé, člověk si v něm připadá, jako když ho vítr pomalu nese zlatavými poli. Stejně klidným dojmem působí tato směs. Ořechové tóny se prolínají s tony po zeleném ovoci a jemnými nádechy po rostlinách s nepatrným hořkým nádechem. Krémový pocit v ústech je hladký jako satén.
 
Naši kávoví mistři L’OR s vytříbenou chutí vybrali to nejlepší z brazilské nabídky a vytvořili směs, která je obrazem jejich domoviny. Nejlépe si ji vychutnáte tak, aby to odpovídalo její přirozenosti: pomalu, v pohodě, beze spěchu.

Směs je dílem kávových mistrů L’OR.

Použití

Vhodné pro použití v automatických kávovarech a dalších kávových přístrojích. - French press, Moka konvička, filtr.

O značce

Umění tvořit spočívá, pro kávové mistry L'OR, v objevování světa krásy a jedinečnosti, aby dali vzniknout mistrovskému dílu, a vy se tak mohli oddat dokonalým chutím a bohatému aroma. Každý šálek prémiové kávy L'OR nabízí jedinečný chuťový zážitek a smyslné potěšení. Ať už preferujete přípravu kávy v automatickém kávovaru, frenchpressu nebo Nespresso kávovaru, L'OR má to pravé řešení právě pro Vás.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě.
Název a adresa výrobce
JACOBS DOUWE EGBERTS Oosterdoksstraat 80 1011 DK Amsterdam The Netherlands
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% Arabika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020931