0
K pokladně

Pellini Espresso Bar 82 Vivace zrnková káva

1 kg
Běžná cena
369,90 Kč 369,90 Kč/kg

Značka: Pellini

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Jedna z nejnovějších káv pražírny Pellini, jež nahrazuje dlouhá léta oblíbenou směs Pellini Classico.
Káva pro přípravu typického italského espressa, pro níž je příznačné pomalé pražení, při kterém jsou zrna stejnoměrně pražena do tmavého stupně, díky čemuž káva získá výraznou a silnou chuť.

O ZNAČCE

První zmínky o obchodu a značce Dallmayr sahají až do roku 1700.

Tato rodinná firma se o 200 let později stala jedním z nejlepších lahůdkářství v Evropě a dodávala dokonce na císařský dvůr.
Káva Dallmayr však přišla až o mnoho let později. Teprve v 30. letech minulého století, počas hospodářské krize, se společnost Dallmayr rozhodla investovat do kávy a otevřela nové oddělení s vlastní pražírnou, kterou vedl teprve 19 letý obchodník Konrad Werner Wille.

Od té doby uplynula již spousta času, ale káva Dallmayr je stále řízená rodinnými příslušníky původních majitelů, kteří v Mnichovské pražírně dohlíží na to, aby káva Dallmayr měla na trhu vždy své místo, dobré jméno a stále těšila zákazníky svou provtřídní kvalitou.

Kávová zrna zpracovávaná mnichovskou pražírnou Dallmayr pocházejí z velké většiny z afrických plantáží, na kterých najdeme odrůdu Arabica.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
PELLINI CAFFÈ S.p.A, Via I' Maggio, 8, 37012 Bussolengo VR, Itálie
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
100% Arabika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1038135