Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Rioba Columbia 100% Arabica zrnková káva 500 g

500 g
Běžná cena
229,90 Kč 459,80 Kč/kg

Značka: Rioba

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Supremo je indikátorem kvality kolumbijské kávy. Vysoká acidita kávy s intenzivní dochutí. Plný chuťový charakter, mírně ovocný, s tóny kakaa a ořechů. 

Méně než 1,8 % kofeinu.

Odrůda kávy: 100 % Arabika.

Tato skvělá kolumbijská káva je vynikající pro milovníky hladké chuti a silný kyselosti. Vhodná pro prodejní automaty a espreso kávovary.

 

Poznejte jedinečnou chuť RIOBA
Rioba je exkluzivní privátní značka makro.  Díky ucelené nabídce k přípravě kávy, nápojů a občerstvení si můžete dopřát produkty v prvotřídní kvalitě a originálním designu. Rioba je stylová a inspirativní. 


RIOBA káva
Její jedinečnost spočívá především ve způsobu pražení v pražírně s více než stoletou tradicí v italském Janově. Jedná se o takzvané italské pražení, které je provedeno do stupně „dark“. Výsledná chuť je díky němu více kořeněná a obsahuje unikátní čokoládový tón. Vychutnejte si tuto chuť a aroma obsažené v každém zrnku.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Po otevření kávu uchovávejte v dobře těsnící nádobě v chladničce, tak si uchová svou chuť a své aroma. Minimální trvanlivost do: viz zadní stranu obalu
Název a adresa výrobce
METRO INTERNATIONAL SUPPLY GmbH, SCHLUETERSTRASSE 1, DUESSELDORF, 40235
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100 % Arabika.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1041312