0
K pokladně

L'OR Espresso Colombia zrnková káva

500 g
Akční cena 249,90 Kč
od 4 ks
279,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
339,90 Kč 679,80 Kč/kg

Značka: L'OR

Země původu:
Polsko
Popis produktu

SLADKÁ - OVOCNÁ - ENERGETICKÁ

Duch Kolumbie vás uvítá a poskytne svou náruč plnou příjemných a sladkých darů. Směs z dílny kávových mistrů L’OR je ztělesněním tepla a života a byla vytvořena pomocí všech smyslů pro intenzivní chuťový zážitek. Tóny sladkého meducitrusů se v příjemné směsi prolínají s nádechy lékořicetřešní. Sirupovitá směs doplněná závanem bobkového listu je komplexní, ale velmi příjemně se pije.
 
Je jiskřivá a energická jako pouliční hudba. Štěstí ze sklizně. Plná chuť se rozlije v ústech a následuje lahodný dozvuk. Každý okamžik, každý den - Colombia zůstává výjimečná.

Směs je dílem kávových mistrů L’OR.

Použití

Vhodné pro použití v automatických kávovarech a dalších kávových přístrojích. - French press, Moka konvička, filtr.

O značce

Umění tvořit spočívá, pro kávové mistry L'OR, v objevování světa krásy a jedinečnosti, aby dali vzniknout mistrovskému dílu, a vy se tak mohli oddat dokonalým chutím a bohatému aroma. Každý šálek prémiové kávy L'OR nabízí jedinečný chuťový zážitek a smyslné potěšení. Ať už preferujete přípravu kávy v automatickém kávovaru, frenchpressu nebo Nespresso kávovaru, L'OR má to pravé řešení právě pro Vás.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě.
Název a adresa výrobce
JACOBS DOUWE EGBERTS Oosterdoksstraat 80   1011 DK Amsterdam     The Netherlands   
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 332 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 332 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% Arabika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020930