0
K pokladně

Olma Florian jogurt vanilka (2%)

150 g
Běžná cena
14,90 Kč 99,33 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Modrý Florian se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku. Jeho konzistence přesto zůstává hustá a chuť obohacená  vanilkou je plná a přirozená. Neobsahuje lepek.

O výrobci

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 4-8°C.
Název a adresa výrobce
OLMA a.s., Pavelkova 597/18, 779 00 Olomouc, Holice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 27 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 27 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Mléko, ochucující složka 18 % (cukr, voda, zahušťovadlo modifikovaný škrob, barvivo beta-karoten, regulátor kyselosti kyselina citronová, přírodní vanilkové aroma, aroma), mléčná bílkovina, jogurtové kultury. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 3816 kJ
Tuky 2.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.4 g
Sacharidy 12 g
Z toho cukry 12 g
Sůl 0.13 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Vanilka
Obsah tuku v jogurtu 0,6 - 2,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007217