0
K pokladně

Olma Florian jogurt malinový (2.3%)

150 g
Běžná cena
14,90 Kč 99,33 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Florian modrý je výrobkem, který nabízí alternativu těm, kdo se smetanovým jogurtům už raději vyhne. Mají redukovaný tuk, ve své kategorii velmi nízký obsah sacharidů a vysoký obsah bílkovin. Celkový obsah energie je snížen přibližně o 37 %. Konzistence výrobku však zůstává hustá, krémovitá, chuť plná a přirozená. Neobsahuje lepek.

O výrobci

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +2 do +8°C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
OLMA a.s., Pavelkova 597/18, 779 00 Olomouc, Holice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 11 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Mléko, ovocná složka 18 % (cukr, maliny 27 %, zahušťovadla modifikovaný škrob a pektin, koncentráty z červené řepy a černé mrkve, regulátor kyselosti citronan sodný, aroma) mléčná bílkovina, živé jogurtové kultury. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 381 kJ
Tuky 2.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.4 g
Sacharidy 12 g
Z toho cukry 12 g
Bílkoviny 4.1 g
Sůl 0.13 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Malina a ostružina
Obsah tuku v jogurtu 0,6 - 2,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007198