0
K pokladně

Persil Prací gel Sensitive pro citlivou pokožku XXL 3,96l

88 dávek
Doporučená cena
629,90 Kč
569,90 Kč 6,48 Kč/dávka

Značka: Persil

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Persil prací gel Sensitive – Zažijte dokonale čisté prádlo a šetrnou péči o vaši pokožku. 

Persil gel Sensitive byl vyvinut speciálně pro citlivou pokožku. Jemný prací prostředek zajistí nyní víc než jen efektivní odstranění skvrn. Neobsahuje žádná barviva, aby se minimalizovalo riziko podráždění, což z něj činí ideální prací prostředek na dětské nebo kojenecké oblečení. Prací prostředek zajišťuje čistotu pro bílé nebo barevné prádlo a zároveň dodává vašemu oblečení jemnou vůni. Naše složení bylo certifikováno institutem ECARF, aby usnadnilo každodenní život našich spotřebitelů s alergiemi a citlivou pokožkou. 

Pro čistější svět

Persil prací prostředek je navržen pro odstranění odolných skvrn a nyní je vyráběn ve 100% recyklovatelném obalu a navíc obsahuje 92 %* biologicky rozložitelných složek. Účinné při nízkých teplotách - praní ve studené vodě již od 20 °C, aby se šetřila energie při každém praní. Nyní i v budoucnu se Persil zavázal poskytovat skutečně hloubkové čištění prádla a přitom být šetrný k planetě. Šetřete energii díky silnému složení Persil Deep Clean, které přináší efektivní výsledky i při plné pračce a při nízkých teplotách.


Hlavní výhody produktu

  • Hloubkově čistí prádlo a je šetrný k pokožce
  • Jemná parfemace vhodná pro alergiky - ideální pro dětské a kojenecké oblečení
  • Proniká hlouběji do mechanismu pračky a odstraňuje nepříjemné pachy
  • 100% recyklovatelné obaly a 92% biologicky rozložitelné složky*
  • Prací gel je účinný  i při plně naplněné pračce
  • Šetřete energii praním při nízkých teplotách začínajících na 20 °C

*Vztahuje se na organické složky podle OECD 301/302"


O značce

Vše začalo v roce 1907, kdy provedli chemici společnosti Henkel revoluční změnu v procesu praní. Připravili směs křemičitanu sodného s perborátem sodným, která při vyváření prádla uvolňovala drobné bubliny kyslíku. Tato kombinace, na rozdíl od chlóru, který byl do té doby používán, bělila prádlo obzvlášť šetrným způsobem a nezanechávala žádný zápach. A nejen to: osvobodila ženy v domácnosti od vyčerpávajícího a časově náročného drhnutí, míchání a klepání prádla. První "samočinný"" prací prostředek byl na světě: Persil. Své jméno získal podle svých nejdůležitějších složek: perborátu a silikátu.

Společnost a potřeby se mění, stejně tak jako požadavky na výkonnost našich produktů. Inovace a kontinuita jsou ústředním bodem marketinové strategie značky Persil. Nové produkty musí mít v nabídce smysl. Vyzkoušené a testované výrobky pečlivě přizpůsobujeme novým požadavkům, abychom učinili praní jednodušší a zlepšili kvalitu života.

 

 


 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
HENKEL ČR, spol. s r.o. Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 13, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5 - 15 % aniontové povrchově aktivní látky; < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, fosfonáty; enzymy, optické rozjasňovače, parfémy, konzervační činidla (Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol)
 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071724