0
K pokladně

Persil Expert Sensitive prací gel pro citlivou pokožku

40 dávek
Běžná cena
339,90 Kč 8,50 Kč/dávka

Značka: Persil

Země původu:
Srbsko
Popis produktu

Gel na praní Persil Expert Sensitive je skvělým pracím prostředkem pro citlivou pokožku.

Prací gel Persil Sensitive Vám zajistí hloubkově čisté prádlo a zároveň je šetrný k citlivé pokožce. Díky jeho složení, které je dermatologicky testováno a obsahuje hypoalergenní parfemaci s přídavkem Aloe Vera, je vhodný jak pro miminka, tak alergiky. Gel na praní Sensitive je účinný i při plné pračce a již od nízkých teplot od 20 °C.

Vlastnosti:

  • Šetrný k pokožce
  • Hloubkově čistí prádlo
  • Obsahuje přírodní složky, včetně Aloe Vera a přírodního mýdla
  • Hypoalergenní parfemace
  • Dermatologicky schváleno*
  • Láhev vyrobena z 50 % z recyklovaného plastu

*Testováno společností Henkel AG & Co. KGaA, studie č. 2000554-1 "Jednorázový epikutánní náplasťový test (24hodinový náplasťový test)", n=22 (Německo, 2020)

Bezpečnostní upozornění:

Varování. Dráždí kůži, způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy, s dlouhodobými účinky. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. 
 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky; 5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, fosfonáty; enzymy; optické zjasňovače; parfémy; konzervační činidla (Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1112245