Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Ariel Prací gel Extra Clean 1,95l

39 dávek
Doporučená cena
599,90 Kč
419,90 Kč 10,77 Kč/dávka

Značka: Ariel

Země původu:
Francie
Popis produktu

Ariel, který doporučují výrobci značek Whirlpool, Beko, Electrolux a Candy, představuje tekutý prací prostředek +Extra Clean Power, doposud nejlepší tekutý prací prostředek od značky Ariel. Přináší vám výjimečnou čistotu od Arielu a navíc sílu extra účinného odstraňování skvrn pro hygienickou čistotu. 

Tekutý prací prostředek Ariel +Extra Clean Power poskytuje čistoskvoucí výsledky i při nižších teplotách. Jeho složení bylo navrženo speciálně pro praní ve studené vodě a přichází s jedinečnou technologií COLD BOOST. Perte na nižší teplotu s tekutým pracím prostředkem Ariel: šetřete energii a snižte emise CO₂ při každém praní prádla. Prací prostředek Ariel navíc obsahuje 80 % organických složek, které jsou biologicky rozložitelné, a dodává se ve 100% recyklovatelném obalu. 

Prací prostředek Ariel +Extra Clean Power můžete také nanést pomocí zelené odměrky přímo na skvrny a až poté vložit prádlo do pračky. 

Pro dosažení nejlepších výsledků vložte odměrku naplněnou pracím prostředkem přímo do bubnu pračky. 


O značce

Ariel patří mezi nejznámější značky vyrábějící prací prášky, prací gely a gelové kapsle. Zaměřuje se na ochranu životního prostředí, proto mezi své produkty zařadila i prací prášek bez obsahu fosfátů, zmenšila balení při zachování stejné síly a neustále se snaží o inovaci celého pracího procesu.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

15-30% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, 5-15% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, <5% Fosfonáty, Mýdlo, Enzymy, Optické Zjasňovače, Benzisothiazolinone, Parfémy, Citronellol, Geraniol

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1070707