0
K pokladně

WaschKönig Universal Prací gel 3,305l

110 dávek

Nakupte více za méně

Běžná cena
199,90 Kč 1,82 Kč/dávka

Značka: WaschKönig

Země původu:
Německo
Popis produktu

Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou vůni. Gel obsahuje složky, které chrání vaši pračku před usazováním vodního kamene a korozí. Není vhodný pro vlnu a hedvábí. 

Vlastnosti

  • Pro bílé a stálobarevné prádlo.
  • Speciální složení pro odstranění nečistot a skvrn od 20°C.
  • Chrání tkaniny před poškozením.
  • Zachová intenzivní barvy.
  • Prací gel je s obsahem složek, které chrání váš spotřebič před korozí a  usazováním vodního kamene.
  • Svěží vůně.
  • Není vhodný pro vlnu a hedvábí.
  • Balení 3,305 l, 110 praní


O značce

Prací gely Der Waschkönig se svým inovativním mycím složením se velmi snadno rozpouštějí ve vodě a nezanechávají na tkanině skvrny ani šmouhy. Díky své hustotě a koncentrovanému složení jsou vysoce účinné – 3,305 litru gelu zvládne až 94 praní.  Díky inovativnímu složení se gely Der Waschkönig úspěšně vypořádají s nečistotami i při krátkých a úsporných mycích programech. Jsou účinné již při 20 °C!  Díky speciálnímu složení jsou vlákna tkanin během praní hladší, což ztěžuje usazování nečistot a usnadňuje jejich odstranění. Řada Waschkönig zahrnuje následující prací gely: Universal, Color, Black, Sensitive a Lavendel Frische.

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. Sídlo společnosti: Průmyslová 1472/11 PSČ 10200 Praha 10, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v originálních obalech na krytém, chladném a suchém místě při max. teplotě 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Neskladujte společně s potravinami.
Název a adresa výrobce
Bahnhofsplatz 2a, 26122 Oldenburg, Německo 
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Méně než 15 % neiontové povrchově aktivní látky, 5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, křemičitany a enzymy, optické zjasňovače, regulátory pěnivosti, parfém.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1073819