0
K pokladně

Persil Expert Sensitive prací gel pro citlivou pokožku

80 dávek
Doporučená cena
569,90 Kč
469,90 Kč 5,87 Kč/dávka

Značka: Persil

Země původu:
Rakousko
Dárek | Košík.cz

Syoss Osuška - DÁREK Nakupte označené produkty Persil minimálně za 459,90 kč a získáte osušku Syoss jako dárek. Maximálně jeden dárek do nákupu.

Popis produktu

Gel na praní Persil Expert Sensitive je skvělým pracím prostředkem pro citlivou pokožku.

Prací gel Persil Sensitive Vám zajistí hloubkově čisté prádlo a zároveň je šetrný k citlivé pokožce. Díky jeho složení, které je dermatologicky testováno a obsahuje hypoalergenní parfemaci s přídavkem Aloe Vera, je vhodný jak pro miminka, tak alergiky. Gel na praní Sensitive je účinný i při plné pračce a již od nízkých teplot od 20 °C.

Vlastnosti:

  • Šetrný k pokožce
  • Hloubkově čistí prádlo
  • Obsahuje přírodní složky, včetně Aloe Vera a přírodního mýdla
  • Hypoalergenní parfemace
  • Dermatologicky schváleno*
  • Láhev vyrobena z 50 % z recyklovaného plastu

*Testováno společností Henkel AG & Co. KGaA, studie č. 2000554-1 ""Jednorázový epikutánní náplasťový test (24hodinový náplasťový test)"", n=22 (Německo, 2020)

Bezpečnostní upozornění:

Varování. Dráždí kůži, způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy, s dlouhodobými účinky. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. 
 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s., Průmyslová 1472/11, 102 19 Praha 10 Hostivař, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky; <5 % mýdlo, fosfonáty; enzymy; optické rozjasňovače, parfémy (Limonene); konzervační činidla: Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone
 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1112255