0
K pokladně

Coccolino Care Sensitive gel na praní 1,72l

43 dávek
Doporučená cena
519,00 Kč
489,90 Kč 11,39 Kč/dávka

Značka: Coccolino

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Hledáte prací gel, který udělá prádlo čistým, dodá mu svěžest a zároveň je jemný pokožce? COCCOLINO Care Sensitive vám poslouží jako univerzální prací prostředek, je vhodný pro lidi s citlivou pokožkou.

S těmito kapslemi můžete prát jakékoliv oblečení. Máte-li na oblečení skvrny, kapsle je spolehlivě odstraní.

Prací gel Coccolino Care Sensitive byl vyvinut pro každodenní běžnou péči o prádlo a je dermatologicky testovaný. Tento gel na praní byl vyvinut pro barevné prádlo i bíle prádlo. Prostředek zajistí, že prádlo neztratí svůj tvar během praní ani sušení.

Aviváže Coccolino jsou charakteristické Technologií microencapsule. Ta spočívá v tom, že každá kapka aviváží Coccolino obsahuje miliony parfémovaných mikrokapsliček, která v průběhu nošení pozvolně praskají. Díky tomu se vůně uvolňuje postupně, a Vy se tak můžete z voňavého a svěžího prádla radovat i dlouho po vyprání.

Roztomilý medvídek Coccolino Vám přináší úžasné kombinace vůní, které Vám dokážou zpříjemnit den. Používáním aviváže navíc pomáháte déle udržet kvalitu látky, Vaše prádlo rychleji schne a snáze se žehlí. Navíc má používání aviváže antistatický účinek. 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Tekutý prací gel.
  • Jemná receptura.
  • Šetrný k citlivé pokožce.
  • Dermatologicky testovaný.
  • Odstraňuje skvrny.
  • Vhodný na bíle i barevné prádlo.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci.
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné rukavice.
P302 PŘI STYKU S KŮŽÍ: P352 Omyjte velkým množstvím vody.
P305 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: P351 Několik minut opatrně oplachujte vodou. P338 Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze
vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

O ZNAČCE

Medvídka Coccolino milují nejen děti, ale především jejich rodiče. Je věrným pomocníkem při praní dětského prádla. Coccolino aviváže dodávají prádlu dlouhotrvající svěžest, měkkost, vůni, a to vše s ohledem na citlivou pokožku malých dětí. Fungují na principu praskajících kapslí parfému, který se postupně uvolňuje a udržuje svěžest a vůni ještě několik dní po vyprání.

 

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15%: aniontové povrchově aktivní látky <5%: neiontové povrchově aktivní látky, optické zjasňovače, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, mýdlo, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1052826