Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Coccolino Care Sport&Active gel na praní 2,4l

60 dávek
Akční cena 249,90 Kč
od 2 ks
Doporučená cena
649,00 Kč
629,90 Kč 10,50 Kč/dávka

Značka: Coccolino

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Značka Coccolino Care na základě insightů a trendů moderní doby Variantu pracího gelu na sportovní a funkční oblečení.

Aviváže Coccolino dodají Vašemu prádlu jedinečnou vůni, úžasnou hebkost a svěžest.

Aviváže Coccolino jsou charakteristické Technologií microencapsule. Ta spočívá v tom, že každá kapka aviváží Coccolino obsahuje miliony parfémovaných mikrokapsliček, která v průběhu nošení pozvolně praskají. Díky tomu se vůně uvolňuje postupně, a Vy se tak můžete z voňavého a svěžího prádla radovat i dlouho po vyprání.

Roztomilý medvídek Coccolino Vám přináší úžasné kombinace vůní, které Vám dokážou zpříjemnit den. Používáním aviváže navíc pomáháte déle udržet kvalitu látky, Vaše prádlo rychleji schne a snáze se žehlí. Navíc má používání aviváže antistatický účinek. 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Pro sportovní a funkční oblečení.
  • Chrání barvy a vlákna.
  • Neutralizuje odér.
  • Udržuje funkčnost prádla a zachovává jeho prodyšnost.
  • Účinný již od 30 °C.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci.
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné rukavice.
P302 PŘI STYKU S KŮŽÍ: P352 Omyjte velkým množstvím vody.
P305 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: P351 Několik minut opatrně oplachujte vodou. P338 Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

O ZNAČCE

Medvídka Coccolino milují nejen děti, ale především jejich rodiče. Je věrným pomocníkem při praní dětského prádla. Coccolino aviváže dodávají prádlu dlouhotrvající svěžest, měkkost, vůni, a to vše s ohledem na citlivou pokožku malých dětí. Fungují na principu praskajících kapslí parfému, který se postupně uvolňuje a udržuje svěžest a vůni ještě několik dní po vyprání.

 

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15%: aniontové povrchově aktivní látky, <5%: neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo,parfum, polykarboxyláty, optické zjasňovače, enzymy, Benzyl Benzoate, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1052825