0
K pokladně

Colgate Plax Cool Mint ústní voda bez alkoholu

500 ml
Běžná cena
109,90 Kč 219,80 Kč/l

Značka: Colgate

Země původu:
Polsko
Dárek | Košík.cz

Colgate Čelenka W7 Nakupte produkty Colgate nad 149 Kč a získáte čelenku jako dárek. Maximálně jeden dárek do nákupu.

Popis produktu

Ústní voda Colgate Plax - klinicky ověřené složení bojuje proti bakteriím, pomáhá předcházet zubnímu plaku a poskytuje 24/7 ochranu před pachem z úst*.
*používejte dvakrát denně.

Příprava a použití

Pokyny k použití: Naplňte víčko až po rysku (20 ml). Vyplachujte si ústa 30 sekund, vykloktejte a vyplivněte. Nepolykejte.

Bezpečnostní varování

Nevhodné pro děti do 6 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

O značce 

Být ambasadorem optimismu znamená, že je naším závazkem přispívat ke zdravější planetě a každý den přinášet všem lidem zdravý úsměv.

Každý má právo na zářivý a bezproblémový úsměv. A proto jsme odhodláni zvyšovat po celém světě normy ústní hygieny. Ať už se jedná o budování zdravých návyků u dětí nebo získávání nových poznatků od odborníků, naším úkolem je zlepšovat zdraví ústní dutiny.

Po celém světě zavádíme průkopnické iniciativy, které dávají lidem přístup ke zdravotnickým informacím o ústní hygieně a prostředky, aby si mohli dopřát co nejzdravější úsměv.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu mimo dosah dětí.
Název a adresa výrobce
COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o., Rohanské nábřeží 678/23, Karlín, 186 00 Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Glycerin, Propylene glycol, Sorbitol, Poloxamer 407, Aroma, Cetylpyridinium chloride, Potassium sorbate, Sodium fluoride, Sodium saccharin, Menthol, CI 42051. Obsahuje: sodium fluoride 0,05% (225 ppmFˉ).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006244