0
K pokladně

Odol Classic ústní voda proti zubnímu kazu

500 ml
Běžná cena
114,90 Kč 229,80 Kč/l

Značka: Odol

Země původu:
Ukrajina
Popis produktu

Pomáhá bojovat proti zubnímu kazu, udržovat dásně zdravé a zanechává svěží dech. Díky novému složení bez alkoholu a příjemné chuti je vhodná pro celou rodinu.

 

Zajímavosti

Fluor má velký význam při prevenci zubního kazu. Fluoridy získané z potravy (vody, mořských ryb) se ukládají v kostech a zubech. Fluoridy obsažené v zubních pastách a ústních vodách působí na zubní sklovinu přímo a zvyšují její odolnost proti účinkům kyselin.

Použití

Používejte 2x denně. Vyplachujte ústa 10 ml neředěné vody po dobu 60 vteřin, poté vyplivněte. Nepolykejte. Po použití nevyplachujte ústa vodou.

 

O výrobci

Odol je jednou z nejoblíbenějších značek ústní hygieny u nás. Od roku 1951 vyráběl pastu podnik Setuza v Ústí nad Labem, dnes je ochranná značka v rukou inovativní britské farmaceutické společnosti GSK. Odol nabízí kvalitní výrobky otestované mnohými klinickými testy za dobrou cenu. Pomůže lidem s ústními komplikacemi a všem těm, kteří touží po bílém úsměvu.

 

Adresa dodavatele
GlaxoSmithKline s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4-Nusle-Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a mimo sluneční záření.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, glycerin, PEG-60, hydrogenated castor oil, sodium citrate, aroma, zinc chloride, sodium fluoride, cetylpyridinium chloride, methylparaben, propylparaben, sodium saccharin, CI 42051  

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006246