0
K pokladně

Colgate Triple Action Original Mint zubní pasta

75 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
49,90 Kč 665,33 Kč/l

Značka: Colgate

Země původu:
Čína
Popis produktu

Zubní pasta Triple Action zajišťuje maximální ochranu před zubním kazem, bílé zuby a svěží dech. 

Napomáhá chránit před bakteriemi způsobujícími zubní kaz, redukuje tvorbu bakterií způsobujících žloutnutí zubů a napomáhá chránit před bakteriemi způsobujícími zápach z úst.

Zajímavost

Čištění zubů hned po jídle může být škodlivé. V ústech totiž dočasně klesne hladina pH, což znamená, že kyseliny v zubním plaku pronikají do zubní skloviny. V tu chvíli je sklovina náchylná a zubní kartáček ji může narušit. Proto se doporučuje s čištěním počkat až třicet minut po jídle. Ideální frekvence čištění zubů je dvakrát denně.

O značce

Značka Colgate je synonymem pro kvalitní výrobky k péči o ústní hygienu. Historie této společnosti sahá až do roku 1806. V roce 1873 pak značka na trh uvedla svou první zubní pastu a nyní je Colgate jednou z nejznámějších značek na světě a prostřednictvím svých výrobků pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní milionů lidí.

 

 

Adresa dodavatele
ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o. Sídlo: Steinerova 604
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Calcium carbonate Aqua Sorbitol Sodium lauryl sulfate Hydrated silica Sodium monofluorophosphate Aroma Cellulose gum Magnesium aluminum silicate Sodium carbonate Benzyl alcohol Sodium saccharin Sodium bicarbonate Eugenol Limonene CI 74260 CI 74160 Obsahuje Sodium Monofluorophosphate 1.1% w/w (1450ppm F¯)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1071518