0
K pokladně

Elmex Sensitive Professional Zubní pasta pro okamžitou úlevu od bolesti citlivých zubů

75 ml
Běžná cena
179,90 Kč 2 398,67 Kč/l

Značka: Elmex

Země původu:
Norsko
Popis produktu

Speciálně vyvinutá zubní pasta s technologií PRO-ARGIN pro okamžitou* úlevu od bolesti citlivých zubů. 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

*Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně.

Zubní pasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL je zdravotnický prostředek používaný k ošetření dutiny ústní. Před použitím se seznamte s pokyny k použití prostředku.

Zubní pasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL uzavírá malé kanálky vedoucí k zubnímu nervu, a tím okamžitě* a dlouhodobě zabraňuje vzniku bolesti citlivých zubů. Při pravidelné aplikaci se vytvoří dlouhotrvající ochranná vrstva, která chrání před citlivostí zubů. *Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně. Co způsobuje citlivost zubů? Ustupující dásně a poškozená zubní sklovina mohou způsobit obnažení tisíců mikroskopických kanálků v krčku zubu, které vedou k zubnímu nervu. Pokud se vaše zuby dostanou do kontaktu s něčím horkým, studeným nebo sladkým, tyto vjemy se prostřednictvím těchto kanálků přenesou přímo do zubního nervu, což způsobuje bolest. Obnažené zubní krčky mohou být také náchylné k zabarvení. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Sensitive Professional spolu se zubním kartáčkem elmex® Sensitive a nakonec ústní vodu elmex® Sensitive Professional.

Zubní pasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL a ústní voda elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL jsou zdravotnické prostředky používané k ošetření dutiny ústní. Před použitím se seznamte s pokyny k použití prostředku.


Benefity elmex® Sensitive Professional zubní pasty:

  • Speciální zubní pasta pro citlivé zuby
  • Okamžitá* a dlouhotrvající úleva
  •  S PRO-ARGIN technologií
  • Při pravidelné aplikaci se vytvoří dlouhotrvající ochranná vrstva, která chrání před citlivostí zubů

*Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně

 

Co způsobuje citlivost zubů?
Ustupující dásně a poškozená zubní sklovina mohou způsobit obnažení tisíců mikroskopických kanálků v krčku zubu, které vedou k zubnímu nervu. Pokud se vaše zuby dostanou do kontaktu s něčím horkým, studeným nebo sladkým, tyto vjemy se prostřednictvím těchto kanálků přenesou přímo do zubního nervu, což způsobuje bolest. Obnažené zubní krčky mohou být také náchylné k zabarvení. 

O značce 

Elmex je značka zubních past, které byly vyvinuty speciálně pro ochranu citlivých zubů, dásní a obnažených zubních krčků. Obsahují vysoce účinný aminfluorid, který tvoří ochrannou vrstvu a může tak odrazit bolestivé podněty. Tento účinek je podporován speciálním brusným materiálem. Aminfluorid chrání i před zubním kazem. Pasty Elmex se vyznačují jemnou abrazivní schopnosti, aby nedošlo k obrušování měkkého zubního krčku.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
Colgate - Palmolive, Rohanské nábř. 678/23, 186 00 Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Calcium carbonate Aqua Sorbitol Bicarbonate Sodium lauryl sulfate Sodium monofluorophosphate (1450 ppm F⁻) Aroma Cellulose gum Sodium bicarbonate Tetrasodium pyrophosphate Titanium dioxide Benzyl alcohol Sodium saccharin Xanthan gum Limonene Obsahuje: fluorofosforečnan sodný (1450 ppm F⁻) Účinná složka: Arginine 8%.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006284