0
K pokladně

Elmex Junior zubní pasta

75 ml
Běžná cena
124,90 Kč 1 665,33 Kč/l

Značka: Elmex

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Zubní pasta elmex® Junior je navržena s technologií Neo-Aminex pro ochranu před zubním kazem a vytváří ochrannou vrstvu, která remineralizuje a zabraňuje ztrátě minerálů a posiluje zuby.

Nově se prořezávající trvalé zuby dětí potřebují speciální ochranu, aby zůstaly silné. Čištění zubů zubní pastou elmex® Junior 6-12 let pomáhá posilovat jejich zuby tím, že do oslabené skloviny vrací minerály, které pomáhají chránit před zubním kazem. 

Když se prořezávají nové zuby, jejich sklovina ještě není zcela ztvrdlá, takže jsou obzvláště náchylné ke vzniku zubního kazu. Proces, při kterém vzniká zubní kaz, lze zastavit a zvrátit používáním vhodné dětské zubní pasty.

Zubní pasta elmex® Junior byla vytvořena s technologií Neo-Aminex, která je určena k ochraně nových stálých zubů před zubním kazem. Tato dětská zubní pasta rychle vytváří ochrannou vrstvu, která remineralizuje sklovinu a zároveň pomáhá předcházet ztrátě minerálů. Zubní pasta elmex Junior s obsahem fluoridu 1400 ppm doporučeným zubními lékaři pro daný věk zajišťuje posílení a ochranu dětských zubů před zubním kazem.  

S ohledem na životní prostředí má tato zubní pasta veganské složení a dodává se v tubě, kterou můžete po spotřebování recyklovat.

Benefity elmex® Junior zubní pasty:

  • Vyvinuto pomocí nejnovější technologie Neo-Aminex
  • Určena k ochraně před zubním kazem
  • Vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech
  • Remineralizuje zubní sklovinu
  • Pomáhá předcházet ztrátě minerálů.

Bezpečnostní upozornění

Děti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého zubního lékaře nebo praktického lékaře.

O Elmex
Švýcarská značka Elmex pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní již od roku 1963. Produkty této značky jsou vysoce kvalitní s prokázanými účinky, díky čemuž po ní s oblibou sáhnout lidé každého věku. Produkty Elmex se vzájemně doplňují a přináší tak komplexní péči o dutinu ústní, která nabízí nejen řešení problémů, ale také jejich předcházení.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Colgate - Palmolive, Rohanské nábř. 678/23, 186 00 Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Oleaminopropylamineth-3 HCl, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Sodium Fluoride, Saccharin, Limonene. Contains: Sodium Fluoride Total Fluoride content: 1450 ppm

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006267