Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75ml

2 ks
Běžná cena
199,90 Kč 99,95 Kč/ks

Značka: Elmex

Země původu:
Norsko
Popis produktu

Zubní pasta elmex® Caries Protection je určena k ochraně proti zubnímu kazu díky remineralizaci oslabené zubní skloviny. Zubní pasta proti zubnímu kazu vytváří ochrannou vrstvu a pomáhá snižovat ztrátu minerálů. 

Udržujte své zuby silné a chraňte je před zubním kazem užíváním zubní pasty elmex® Caries Protection. Přestože vznik zubního kazu může trvat delší dobu, pokud své zuby chráníte od počáteční fáze, lze tento proces zastavit a zvrátit. Zubní kazy často vznikají kvůli ztrátě minerálů v zubech způsobené cukrem v jídle a nápojích. 

Zubní pasta elmex® Caries Protection byla vyvinuta s technologií Neo-Aminex™ a byla speciálně navržena tak, aby chránila vaše zuby před zubním kazem. Dosahuje toho tím, že na vašich zubech rychle vytváří ochrannou vrstvu, která jednak remineralizuje oslabenou sklovinu a také pomáhá snižovat budoucí ztrátu minerálů. Tím tato zubní pasta posiluje vaši sklovinu a činí vaše zuby odolnějšími vůči zubnímu kazu.

S ohledem na životní prostředí má tato zubní pasta veganské složení a dodává se v tubě, kterou můžete po spotřebování recyklovat.


Benefity elmex® Caries Protection zubní pasty:

  • Určena k ochraně před zubním kazem
  • Remineralizuje oslabenou zubní sklovinu
  • Pomáhá snižovat budou ztrátu minerálů
  • Vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech
  • Vyvinuto s technologií Neo-Aminex™ 

Použití pro děti od 7 let věku.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
Colgate - Palmolive, Rohanské nábř. 678/23, 186 00 Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Oleaminopropylamineth-3 HCl, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Sodium Fluoride, Saccharin. Contains: Sodium Fluoride Total Fluoride content: 1450 ppm

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006283