0
K pokladně

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta s fluoridem

75 ml
Běžná cena
169,90 Kč 2 265,33 Kč/l

Značka: Sensodyne

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta nabízí každodenní ochranu před bolestivou citlivostí zubů. Pokud máte obnaženou část zubu zvanou dentin, může se projevovat bolest zubů například při kontaktu se studeným nebo teplým jídlem či pitím.

Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect díky složení s unikátní technologií Novamin vytváří kolem dentinu tvrdou vrstvu, která chrání poškozená místa před působením bolestivých podnětů a přispívá k lepšímu zacelení zuboviny.

      

POUŽITÍ

Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte 2x, ne více než 3x denně. Pastu nepolykejte, vždy ji vyplivněte. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený.

O ZNAČCE

V České republice jsme nejprodávanější značka na citlivé zuby. Máme důvěru zubních lékařů, jsme nejdoporučovanější značka na citlivé zuby. Proč? Jednoduše proto, že náš sortiment zubních past Sensodyne se osvědčil při zmírňování bolesti citlivých zubů a při poskytování dlouhotrvající ochrany, pokud se zuby čistí dvakrát denně.

Vytváříme budoucnost, v níž je život každého bez bolesti citlivých zubů.


 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Po použití tubu uzavřete a uchovejte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glycerin, PEG-8, Silica, Calcium sodium phosphosilicate (Novamin), Sodium lauryl sulfate, Sodium monofluorophosphate, Titanium dioxide, Aroma, Carbomer, Sodium saccharin, Limonene, Obsahuje monofluorofosforečnan sodný 1.08% (1450 ppm fluoridu).  

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006243