Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta pro děti ve věku 6-12 let

75 ml
Běžná cena
144,90 Kč 1 932,00 Kč/l

Značka: Elmex

Země původu:
Polsko
Zákonný název
elmex® Anti-Caries Professional Junior zubní pasta pro děti ve věku 6-12 let
Popis produktu

Určitě chcete, aby vaše děti měly zdravé zuby a aby se sebevědomě usmívaly po celý den. Proto byste je měli přivést k používání elmex® Anti-Caries Professional Junior zubní pasty na ochranu dutiny ústní. Mnohé potraviny obsahují cukr, který se dokáže přeměnit na kyseliny, které oslabují vaše zuby rozpouštěním minerálů a způsobují kaz. Proto je důležité používat zubní pastu pro děti, jako je elmex Anti-Caries Protection Professional Junior.

Tato dětská zubní pasta obsahuje technologii neutralizace cukrových kyselin, která snižuje jejich tvorbu v zubním plaku dříve, než mohou poškodit zuby vašich dětí. A co víc, tato zubní pasta pro děti obsahuje také fluorid, vápník a poskytuje 4x lepší remineralizaci oslabeným zubům*, čímž je pomáhá opět posilovat. Nyní mohou Vaše děti zářit svým zdravým úsměvem a vy si můžete být jisti, že je chráněn.

*V porovnání se zubní pastou s obsahem 1450 ppm fluoridu (monofluorofosfát sodný).

O značce

Švýcarská značka Elmex pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní již od roku 1963. Produkty této značky jsou vysoce kvalitní s prokázanými účinky, díky čemuž po ní s oblibou sáhnout lidé každého věku. Produkty Elmex se vzájemně doplňují a přináší tak komplexní péči o dutinu ústní, která nabízí nejen řešení problémů, ale také jejich předcházení.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu
Název a adresa výrobce
Colgate - Palmolive, Rohanské nábř. 678/23, 186 00 Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Arginine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate, Cellulose Gum, Aroma, Benzyl Alcohol, Sodium Bicarbonate, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide. Contains: Sodium Monofluorophosphate Total Fluoride content: 1450 ppm

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077094