0
K pokladně

ALNATURA BIO Bramboráky předsmažené veganské

600 g
Běžná cena
122,90 Kč 204,83 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu

BIO bramboráky z čerstvě sklizených brambor z vybraných ekologických farem v Německu - šetrně zpracované a předsmažené na řepkovém oleji. Díky tomu jsou vhodné pro rychlou přípravu na pánvi nebo ve fritéze. Mražené bramboráky Alnatura jsou veganské.

 • BIO kvalita (Bioland)
 • z čerstvých německých brambor
 • předsmažené na řepkovém oleji
 • příprava na pánvi nebo ve fritéze
 • vegan

Doporučení k přípravě

Na pánvi: v pánvi rozehřejte trochu oleje, přidejte mražené bramborové placky a opékejte na středním plameni asi 7 minut, několikrát otočte, dokud nezezlátnou.

Ve fritéze: hluboce zmrazené bramboráky smažíme asi 4 minuty při teplotě oleje 170 – 175 °C.

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

 • 100% organické ingredience
 • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
 • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
 • vývoj produktů s externími odborníky
 • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
 • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve. 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost. 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znovu nezamrazujte!
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Brambory 95 %, bramborový škrob, bramborové vločky, mořská sůl, řepkový olej, sušená cibule, pepř z ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 405 kJ
Energetická hodnota 96 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 21 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 1.8 g
Sůl 0.9 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054904