0
K pokladně

Fine Life Český bramborák 8x60g

480 g
Akční cena 54,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
69,90 Kč 145,63 Kč/kg

Značka: Fine Life

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Předsmažená verze této tradiční, české klasiky je ideální, když na ni máte chuť, ale nechce se vám míchat těsto. Podávejte se zelím, nebo česnekovým dipem.

 

Značková kvalita FINE LIFE na vašem stole

Za produkty, které jsou srovnatelné se značkovými produkty ručí makro svým jménem.

Značka FINE LIFE nabízí široký sortiment převážně v kategorii koloniálu, mražených potravin, lahodných uzeninových výrobků, voňavého sladkého pečiva a chutných cukrovinek.  U výrobků značky FINE LIFE se při výrobě klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se produkty vyrábí. Za kvalitou sortimentu, která je uvedena přímo na obalu stojí certifikovaní dodavatelé. FINE LIFE Vám přináší tu nejlepší kombinaci – kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší. Uchování u spotřebitele: mraznička (*) - 6°C: 1 měsíc, mraznička (**) -12°C: 6 měsíců, mraznička (***) - 18 °C: viz datum minimální trvanlivosti. Po rozmrazení znovu nezmrazujte!
Název a adresa výrobce
P Z P MERLIN s.r.o., POLIČSKÁ 1365, HLINSKO, 539 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Brambory konzumní 70 %, PŠENIČNÁ MOUKA, rostlinný olej řepkový, VAJEČNÁ MELANŽ, kořenící směs (jedlá sůl, majoránka, , pepř černý), česneková směs (česnek granulovaný, pitná voda)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 760 kJ
Energetická hodnota 181 kcal
Tuky 6.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.53 g
Sacharidy 26.6 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 4.18 g
Sůl 1.4 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1037721