0
K pokladně

ALNATURA BIO Kukuřice zrno pro výrobu popcornu

500 g
Akční cena 59,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
79,90 Kč 159,80 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu
Ať už sladký, slaný nebo s pikantním kořením – čerstvý popcorn si oblíbí každy. Kukuřici vložte do hrnce s rozpáleným olejem, přiklopte hrncem poklicí a zatřeste. Když přestane popcorn pukat, sundejte pokličku a hotový popcorn dochuťte. 
  • kvalita Demeter
  • na výrobu popcornu
  • na slaný i sladký způsob

Doporučení k přípravě

V hrnci rozehřejte olej, nasypte semena kukuřice a ihned přiklopte poklicí. Zatřeste hrncem. Když už žádná zrnka nepukají, sejměte víko a popcorn podle libosti ochuťte.

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

  • 100% organické ingredience
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
  • vývoj produktů s externími odborníky
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve. 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost. 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 321 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 321 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kukuřičný popcorn. z biodynamického zemědělství (Může obsahovat: LEPEK, PODZEMNICE OLEJNÁ (ARAŠÍDY), SÓJOVÉ BOBY, MLÉKO, SKOŘÁPKOVÉ PLODY, SEZAM, LUPINA).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1454 kJ
Energetická hodnota 344 kcal
Tuky 3.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g
Sacharidy 64 g
Z toho cukry 1.4 g
Bílkoviny 8.7 g
Sůl 0.02 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054828