0
K pokladně

Aviko Bramborová kaše

2.5 kg
Běžná cena
164,90 Kč 65,96 Kč/kg

Značka: Aviko

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Bramborová kaše Aviko je velmi univerzální. Naše kaše mražená v jednotlivých peletách je snadno porcovatelná a rychlá na přípravu. Šťouchané brambory Aviko jsou cennými pomocníky v kuchyni. 

Když je bramborová kaše uchovávána zmrazená při teplotě -18 ° C, vydrží až 24 měsíců. 

Bramborová kaše se výborně hodí k různým klasickým masovým nebo rybím pokrmům.
 

O značce

Společnost Aviko vznikla v roce 1962 a během svého působení se stala jedním ze čtyř největších výrobců bramborových specialit na světě. V roce 2002 se výlučným majitelem značky Aviko stala skupina Royal Cosun. V současné době máme padesátiprocentní podíl na trhu chlazených hranolek. Tohoto výsledku se nám podařilo dosáhnout díky spojení mnohaletých zkušeností, zevrubných znalostí produktů, dokonalé logistice a především díky výjimečnému přístupu k zákazníkům.

 

Skladovací podmínky
-18°C
Název a adresa výrobce
AVIKO B.V., DR. A. ARIENSSTRAAT 28, STEENDEREN, 7221 CD
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
brambory 83%, voda, palmový olej, sušená syrovátka, sušené mléko, laktóza, mléčná bílkovina, máslový olej, přírodní aroma, sůl, dextróza, sušená smetana, cibule, bílý pepř MŮŽE OBSAHOVAT: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 350 kJ
Energetická hodnota 85 kcal
Tuky 1.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 15 g
Z toho cukry 1 g
Vláknina 2 g
Bílkoviny 1.5 g
Sůl 0.25 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024117