0
K pokladně

Metro Chef Express Fries Hranolky

2.5 kg
Běžná cena
139,90 Kč 55,96 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Oblíbená příloha k hlavnímu chodu pro děti i dospělé. Mražené brambory jsou nakrájené na pravidelné, dlouhé, tenké hranolky a mohou se smažit a fritovat. Hranolky jsou zamražené již předsmažené, proto je doma budete mít připravené téměř ihned.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Uchování u spotřebitele: chladnička +4°C-0°C - 4 dny, mraznička -6°C -1 týden, mraznička -12°C - 1 měsíc, mraznička -18 °C viz. datum minimální trvanlivosti
Název a adresa výrobce
Farm Frites CZ s.r.o., BOHROVA 1638/10 10, PRAHA 4, 142 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
brambory (94%), palmový olej, doxtróza.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 764 kJ
Energetická hodnota 182 kcal
Tuky 6.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.3 g
Sacharidy 27 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 2.6 g
Sůl 0.04 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1053050