0
K pokladně

Metro Chef Halušky bramborové

2.5 kg
Akční cena 125,90 Kč
od 3 ks
144,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
184,90 Kč 73,96 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Bramborové halušky jsou ve spojení s bryndzou a zelím jedním z nejoblíbenějších tradičních pokrmů na Slovensku. Halušky pouze ohřejeme na páře, smícháme s požadovanými ingrediencemi a mohou se podávat.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Uchování u spotřebitele: chladnička 0°C: 1 den, mraznička (*) - 6°C: 1 týden, mraznička (**) -12°C: 2 týdny, mraznička (***) - 18 °C: viz datum minimální trvanlivosti na zadní části obalu. Skladujte při teplotě -18°C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! Před použitím tepelně upravte! Před kuchyňskou přípravou nerozmrazujte!
Název a adresa výrobce
EQUUS a.s., HVIEZDNA 38, BRATISLAVA, 821 06
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
brambory (60%), PŠENIČNÁ MOUKA, jodidovaná sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 528 kJ
Energetická hodnota 124 kcal
Tuky 0.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 26.1 g
Z toho cukry 1.1 g
Bílkoviny 4.2 g
Sůl 0.8 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1039903