Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

ALNATURA BIO Caffe Latte Macchiato ledová káva 100% odrůda arabica

230 ml
Běžná cena
29,90 Kč 130,00 Kč/l

Značka: ALNATURA

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Kávový nápoj ideální na cesty. Farmářské mléko se pro toto caffè latte macchiato mísí s aromatickou kávou Arabica. Rakouští horští farmáři, kteří dodávají mléko pro tuto kávovou specialitu, významně přispívají k péči o krajinu a zachování biodiverzity. Alnatura Caffè Latte Macchiato lze uchovávat bez chlazení, ingredience pocházejí z ekologického zemědělství.

 • BIO kvalita
 • nápoj z farmářského mléka a kávy Arabica
 • mléčně nasládlá chuť, obsahuje kofein
 • ideální na cesty
 • nejlépe chutná vychlazený

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

 • 100% organické ingredience
 • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
 • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
 • vývoj produktů s externími odborníky
 • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
 • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve. 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost. 

 

 

Skladovací podmínky
Po otevření uchovávejte v chladničce a urychleně spotřebujte.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 144 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 144 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Plnotučné MLÉKO 78%, káva vařená 17% (voda, kávová zrna Arabica 4,6%), surový třtinový cukr 4,5%, regulátor kyselosti: citrát sodný. Z ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 310 kJ
Energetická hodnota 74 kcal
Tuky 3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.2 g
Sacharidy 9.2 g
Z toho cukry 8.2 g
Bílkoviny 2.3 g
Sůl 0.26 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054597