0
K pokladně

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta

75 ml
Běžná cena
134,90 Kč 1 798,67 Kč/l

Značka: Sensodyne

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Zubní pasta Sensodyne Extra Whitening je určena k šetrnému bělení citlivých zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.

Přináší klinicky ověřenou úlevu od bolesti a každodenní ochranu citlivých zubů.


 

O VÝROBCI

GSK je jedna z největších farmaceutických společností na světě. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků a patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru. Hlavním posláním společnosti GSK je zlepšit kvalitu lidského života tím, že umožní lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, HVĚZDOVA 1734/2C, PRAHA 4, 140 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Potassium Nitrate, PEG-6, Alumina, Aroma, Titanium Dioxide, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride. Obsahuje fluorid sodný 0,315% w/w (1450 ppm F).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1034331